![](https://www.otosansit.org/wp-content/uploads/2020/10/121824742_10158664181749709_5692462371065301529_n.jpg)
Bursa’mızın en güzel bölgelerinden birine konumlanmış , mimarisi , sokak ve cadde düzeni ile bölgedeki en düzenli yapıya sahip , 2024 atölye ve 1000 e yakın esnafıyla şehrimize ve Ülkemize katkı sağlayarak üretim yapan , Yıldırım ilçesi sınırlarında bulunan tek oto sanayi sitesi olan Otosansit Sanayi Sitesi’ni güzelleştirmek ve daha da değerli hale getirebilmek için Yıldırım Belediyesi ile yapılan görüşmelerimiz olumlu sonuç verdi ve çatılarda , caddelerde , sokaklarda bulunan çok sayıda hurda aracın toplanması ve sanayi sitemizin atıklarının toplanması ile ilgili Yıldırım Belediyesi hızlı bir çalışma başlattı .
![](https://www.otosansit.org/wp-content/uploads/2020/10/122094631_10158664181704709_8342597193702339367_n.jpg)
Ayrıca muhtelif yerlere , yeşil alanlara atılan çöplerin kaldırılması ile ilgili de kamyon ve kepçe desteği vermeye başlayan belediyemiz bundan sonraki süreçte yeşil alanların sulanması ve bakımı ile ilgili de desteklerini sürdürecek.
![](https://www.otosansit.org/wp-content/uploads/2020/10/122138525_10158664182789709_6113249550963239363_n.jpg)
![](https://www.otosansit.org/wp-content/uploads/2020/10/122135010_10158664182464709_468218571207389613_o-498x1024.jpg)
Tüm bu destekleri için Başta Yıldırım Belediye Başkanı Sayın Oktay YILMAZ’a , ilgili Belediye başkan yardımcılarına , Yıldırım Belediyesi Zabıta müdürü Sayın İbrahim TÜRKMEN’e ve Yıldırım Belediyesi Temizlik işleri Müdürü Sayın Serdar DENİZ ‘ e teşekkürlerimizi sunarız.
Yönetim Kurulu Adına Ahmet KALFALIMEHMET
![](https://www.otosansit.org/wp-content/uploads/2020/10/122030655_10158664183519709_7308920979037425784_o-498x1024.jpg)