Ana sayfa Haberler YILDIRIM BELEDİYE BAŞKANI OKTAY YILMAZ’DAN OTOSANSİT’E ZİYARET

YILDIRIM BELEDİYE BAŞKANI OKTAY YILMAZ’DAN OTOSANSİT’E ZİYARET

Bursa Yıldırım Belediye Başkanı Oktay YILMAZ ve beraberindeki heyet Otosansit Sanayi Sitesini  ziyaret ederek Ahmet KALFALIMEHMET başkanlığındaki yönetim ve denetim kurulu üyelerimiz ile bir araya geldi.

14 Şubat Cuma günü gerçekleşen ziyarette ilk olarak Başkan Ahmet KALFALIMEHMET misafirlerini makamında misafir etti.Daha sonra Sanayi Sitemizde yapılan ve yapılacak hizmetler hakkında görüşülmek üzere istişare toplantısı gerçekleşti.İstişare toplantısına Yıldırım Belediyesi başkan yardımcısı Sayın Fatih POLAT , Yıldırım Belediyesi başkan yardımcısı Sayın Yaşar ELMAS , Fen İşleri Müdürü Sayın Fatih ÜÇEV , Zabıta Müdürü Sayın İbrahim TÜRKMEN , Temizlik işleri Müdürü Sayın Serdar DENİZ ve Özel Kalem Müdürü Sayın Fatih ÖREN katıldı.

Yapılan toplantıda sanayi sitemiz ile ilgili sorunlarımız ve taleplerimiz Başkan Sayın Oktay YILMAZ ‘ a iletildi ve Belediye başkanımız sorunlarla ilgileneceklerini söyledi.

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Ahmet KALFALIMEHMET, Yıldırım Belediye Başkanı Sayın Oktay YILMAZ’a teşekkürlerini sundu.