Ana sayfa Haberler TEMİZ YILDIRIM – TEMİZ OTOSANSİT YILDIRIM BELEDİYESİ VE OTOSANSİT YÖNETİMİ...

TEMİZ YILDIRIM – TEMİZ OTOSANSİT YILDIRIM BELEDİYESİ VE OTOSANSİT YÖNETİMİ EL ELE

OTOSANSİT’TE TEMİZLİK HAREKATI

Yönetimimiz ve Yıldırım Belediyesi arasında gerçekleştirilen toplantı , görüşme ve yakın ilişkiler meyvelerini vermeye başladı.

Daha önce Yıldırım Belediyesi yetkilileri ile yüz yüze ve yazılı olarak dile getirdiğimiz siz değerli üyelerimiz ve esnaflarımızın bizlere ilettiği şikayet ve beklentilerini belediyemize iletmiştik , bu konuların bir maddesi de sanayimizin temizlenmesiydi. Konu ile derhal ilgilenerek hızlı bir şekilde çalışma başlatan Yıldırım Belediyesi bizlerin ve esnafımızın takdirini bir kez daha kazandı.

Yıldırım Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Ekipleri, Otosansit’te hummalı bir temizlik çalışması gerçekleştirerek, 1 kepçe, 2 kamyon, 1 süpürme aracı, 3 açık kasa kamyonet ve 50 kişilik ekibin katılımı ile başlatılan çalışmalarda, pet şişe, cam ve teneke içecek şişeleri, moloz yığınları, kuru otlar ve bölgedeki tüm atıklar ekiplerce toplanırken yaklaşık 20 kamyon atık bölgeden uzaklaştırıldı.

Kendilerine bu güzel çalışmalardan dolayı başta Yıldırım Belediye Başkanı Sayın Oktay YILMAZ , Yıldırım Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Mehmet Ali YAZICI , Yıldırım Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Sayın Ali ENGİN ve Temizlik İşleri Personeline teşekkür eder Saygılarımızı sunarız.

Yönetim Kurulu Adına

BAŞKAN

Ahmet KALFALIMEHMET