![](https://www.otosansit.org/wp-content/uploads/2021/06/204493492_10159214224049709_8594331843309888181_n-1024x473.jpg)
Yıldırım Belediyesi Sanayi sitemize destek ve hizmetlerine devam ediyor.
![](https://www.otosansit.org/wp-content/uploads/2021/06/204900365_10159214223789709_1423966586795558073_n-1024x473.jpg)
Yıldırım Belediyesi Temizlik işleri ve Park Bahçeler birimleri yaklaşık 30 kişilik ekiple Sanayi Sitemize gelerek büyük bir temizlik seferberliği başlattı.
![](https://www.otosansit.org/wp-content/uploads/2021/06/202938348_10159214223914709_8269416172837853457_n-1024x473.jpg)
Temizlik işleri Müdürü Sayın Ali ENGİN ‘ inde başında bulunduğu bu kalabalık ekip 23.06.2021 tarihinde Sitemiz yeşil alanlarında bulunan çöpleri toplayıp ve bertaraf etti.
![](https://www.otosansit.org/wp-content/uploads/2021/06/204801094_10159214225479709_883555142351498665_n-1024x473.jpg)
Bu desteklerinden dolayı Başta Yıldırım Belediyesi Başkanı Sayın Oktay YILMAZ , Yıldırım Belediyesi Başkan Yardımcısı Sayın Mehmet Ali YAZICI , Yıldırım Belediyesi Temizlik işleri Müdürü Sayın Ali ENGİN ve ekibine Teşekkür ve Saygılarımızı sunarız.
Yönetim Kurulu Adına
BAŞKAN
Ahmet KALFALIMEHMET