![](https://www.otosansit.org/wp-content/uploads/2020/01/82064004_10157830136469709_8394945731051388928_n.jpg)
AK PARTİDEN SÜRPRİZ ZİYARET Ak Parti Bursa Milletvekili Sayın Atilla ÖDÜNÇ , Yıldırım Belediye Başkan yardımcısı Sayın Yaşar ELMAS ve Ak Parti İlçe Başkan yardımcıları Sayın Servet KAYNAR , Sayın Nazım KARA ve Sayın Ahmet ARAS 09.01.2020 tarihinde kooperatif merkezimize yaptıkları sürpriz ziyaretleri ile bizleri onurlandırdılar.
![](https://www.otosansit.org/wp-content/uploads/2020/01/81788310_10157830137049709_4345312249808683008_o.jpg)
Yapılan kısa toplantıda az sürede bir çok konu görüşüldü , Otosansit Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ahmet KALFALIMEHMET kendilerine sanayi sitemizle ilgili çözüme kavuşmasını dilediğimiz problemleri ve isteklerimizi arz etti. Bahsi geçen konuların başında sanayi sitesinin çevre düzenlemesi , çöplerin toplanması ve sokak aydınlatmaları vardı. Bunların dışında da görüşülen problemler ile ilgili görüşler beyan edilip , fikirler paylaşıldı.
![](https://www.otosansit.org/wp-content/uploads/2020/01/81746367_10157830136389709_3901648351539494912_n.jpg)
Milletvekilimiz ve Başkan yardımcılarımız notlar alarak ve konularla ilgileneceklerini beyan ederek kooperatif merkezinden ayrıldılar. Kendilerine bu ziyaretlerinden ve ilgilerinden dolayı çok teşekkür eder , saygılarımızı sunarız.
Yönetim Kurulu Adına;
BAŞKAN Ahmet KALFALIMEHMET
![](https://www.otosansit.org/wp-content/uploads/2020/01/82008865_10157830136774709_2193595984552919040_n.jpg)