Ana sayfa Haberler AK PARTİDEN SÜRPRİZ ZİYARET

AK PARTİDEN SÜRPRİZ ZİYARET

AK PARTİDEN SÜRPRİZ ZİYARET Ak Parti Bursa Milletvekili Sayın Atilla ÖDÜNÇ , Yıldırım Belediye Başkan yardımcısı Sayın Yaşar ELMAS ve Ak Parti İlçe Başkan yardımcıları Sayın Servet KAYNAR , Sayın Nazım KARA ve Sayın Ahmet ARAS 09.01.2020 tarihinde kooperatif merkezimize yaptıkları sürpriz ziyaretleri ile bizleri onurlandırdılar.

Yapılan kısa toplantıda az sürede bir çok konu görüşüldü , Otosansit Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ahmet KALFALIMEHMET kendilerine sanayi sitemizle ilgili çözüme kavuşmasını dilediğimiz problemleri ve isteklerimizi arz etti. Bahsi geçen konuların başında sanayi sitesinin çevre düzenlemesi , çöplerin toplanması ve  sokak aydınlatmaları vardı. Bunların dışında da görüşülen problemler ile ilgili görüşler beyan edilip , fikirler paylaşıldı.

Milletvekilimiz ve Başkan yardımcılarımız notlar alarak ve konularla ilgileneceklerini beyan ederek kooperatif merkezinden ayrıldılar. Kendilerine bu ziyaretlerinden ve ilgilerinden dolayı çok teşekkür eder , saygılarımızı sunarız.

Yönetim Kurulu Adına;

BAŞKAN Ahmet KALFALIMEHMET